REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 18.11.2017 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Ocena:

Pożar budynku mieszkalnego.

08.11.2017 15:13 (10 dni temu)

Pożar budynku mieszkalnego.

7 listopada 2017r. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Słupcy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Jarotki, gm. Ostrowite.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z informacji uzyskanych przez Dyżurnego wynikało, że jedna osoba uległa poparzeniu oraz, że w budynku znajduje się butla z gazem. Na miejsce dojechały zastępy strażackie OSP Ostrowite oraz JRG PSP ze Słupcy. Osoba poparzona znajdowała się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego, po opatrzeniu zdecydowano o jej transporcie do szpitala.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Strażacy po dokonaniu rozpoznania podali na źródła ognia strumienie wody likwidując zagrożenie, uniemożliwiono przedostanie się ognia do sąsiednich pomieszczeń. Następnie przeszukano cały budynek oraz wyniesiono na zewnątrz butlę z gazem propan – butan.

Opracowanie: mł. bryg. Dariusz RóżańskiPodziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Z ostatniej chwili - Znaleziono zwłoki 14 latka Śmiertelny wypadek na ulicy Kolskiej w Koninie Wypadek na autostradzie A-2 w Leszczach Samochodu osobowy wypadł z drogi w miejscowości Bagno gm. Babiak Kolejny Groźny wypadek - 2 pieszych w szpitalu Wypadek w miejscowości Biele KOMUNIKAT Uwaga ! Działania Kontrolono - Prewencyjne Policji Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Wtórek Przy promie znaleziono zwłoki mężczyzny