Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 18.11.2017 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Ocena:

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Żdżarach

Stare Miasto 08.11.2017 15:11 (10 dni temu)

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Żdżarach

Dwie osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko w wypadku, do którego doszło 7 listopada br. tuż po godz. 17.00 na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Żdżary, gmina Stare Miasto.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z samochodem ciężarowym marki DAF. Pojazd ciężarowy stał na drodze, blokując jeden pas jezdni, natomiast samochód osobowy stał na poboczu. Oplem podróżowały trzy osoby, w tym jedno dziecko. Będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzielał pomocy poszkodowanym.

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W wyniku wypadku kobieta z dzieckiem została przetransportowana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Lisiec Wielki i OSP Żdżary.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Z ostatniej chwili - Znaleziono zwłoki 14 latka Śmiertelny wypadek na ulicy Kolskiej w Koninie Wypadek na autostradzie A-2 w Leszczach Samochodu osobowy wypadł z drogi w miejscowości Bagno gm. Babiak Kolejny Groźny wypadek - 2 pieszych w szpitalu Wypadek w miejscowości Biele KOMUNIKAT Uwaga ! Działania Kontrolono - Prewencyjne Policji Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Wtórek Przy promie znaleziono zwłoki mężczyzny