Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 24.01.2018 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena:

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Żdżarach

Stare Miasto 08.11.2017 15:11

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Żdżarach

Dwie osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko w wypadku, do którego doszło 7 listopada br. tuż po godz. 17.00 na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Żdżary, gmina Stare Miasto.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z samochodem ciężarowym marki DAF. Pojazd ciężarowy stał na drodze, blokując jeden pas jezdni, natomiast samochód osobowy stał na poboczu. Oplem podróżowały trzy osoby, w tym jedno dziecko. Będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzielał pomocy poszkodowanym.

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W wyniku wypadku kobieta z dzieckiem została przetransportowana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Lisiec Wielki i OSP Żdżary.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wypadek na autostradzie A-2 Czytelnicy piszą - akcja policyjna na Chopina Wypadek z udziałem trzech samochodów Nie zatrzymał się do kontroli Nielegalny tytoń Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów Marihuana znaleziona podczas przeszukania Nie bądźmy obojętni wobec osób bezdomnych Policjanci zatrzymali sprawcę włamania sprzed półtora roku Dwóch mężczyzn z narkotykami zatrzymanych przez policjantów