REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 18.11.2017 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Ocena:

Dachowanie samochodu osobowego na DW 473 w Sobótce

KOŁO 07.11.2017 17:45 (11 dni temu)

Dachowanie samochodu osobowego na DW 473 w Sobótce

W dniu 04.11.2017r. o godzinie 17.57 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego  na drodze wojewódzkiej nr 473. W miejscowości Sobótka doszło do zdarzenia drogowego.


Kierujący  samochodem osobowym  Seat Toledo stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do zjechania na lewy pas a następnie do rowu, gdzie auto dachowało. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Dąbie. W wyniku rozpoznania na miejscu zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że pojazdem podróżowały trzy osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem straży pożarnej. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz oświetleniu terenu działań. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał  dwie kobiety podróżujące  samochodem osobowym do szpitala. W działaniach ratowniczych brało udział 15 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł: 1 godz. 2 minuty. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Tekst; mł.bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Z ostatniej chwili - Znaleziono zwłoki 14 latka Śmiertelny wypadek na ulicy Kolskiej w Koninie Wypadek na autostradzie A-2 w Leszczach Samochodu osobowy wypadł z drogi w miejscowości Bagno gm. Babiak Kolejny Groźny wypadek - 2 pieszych w szpitalu Wypadek w miejscowości Biele KOMUNIKAT Uwaga ! Działania Kontrolono - Prewencyjne Policji Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Wtórek Przy promie znaleziono zwłoki mężczyzny