REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 24.01.2018 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena:

Dachowanie samochodu osobowego na DW 473 w Sobótce

KOŁO 07.11.2017 17:45

Dachowanie samochodu osobowego na DW 473 w Sobótce

W dniu 04.11.2017r. o godzinie 17.57 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego  na drodze wojewódzkiej nr 473. W miejscowości Sobótka doszło do zdarzenia drogowego.


Kierujący  samochodem osobowym  Seat Toledo stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do zjechania na lewy pas a następnie do rowu, gdzie auto dachowało. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Dąbie. W wyniku rozpoznania na miejscu zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że pojazdem podróżowały trzy osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem straży pożarnej. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz oświetleniu terenu działań. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał  dwie kobiety podróżujące  samochodem osobowym do szpitala. W działaniach ratowniczych brało udział 15 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł: 1 godz. 2 minuty. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Tekst; mł.bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wypadek na autostradzie A-2 Czytelnicy piszą - akcja policyjna na Chopina Wypadek z udziałem trzech samochodów Nie zatrzymał się do kontroli Nielegalny tytoń Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów Marihuana znaleziona podczas przeszukania Nie bądźmy obojętni wobec osób bezdomnych Policjanci zatrzymali sprawcę włamania sprzed półtora roku Dwóch mężczyzn z narkotykami zatrzymanych przez policjantów