Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 22.11.2017 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Ocena:

Wypadek w miejscowości Potażniki

Krzymów 31.10.2017 11:38 (22 dni temu)

 Wypadek w miejscowości Potażniki

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 30 października br. tuż po godz. 10.00 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Potażniki, gmina Krzymów.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia samochód marki VW dachował, natomiast Audi stało na poboczu drogi. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. Poszkodowanym osobom pomocy udzielał będący na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojazdach. W wyniku wypadku kierująca VW oraz dziecko z Audi zostali przetransportowani do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Krzymów, OSP Paprotnia i OSP Brzeźno.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski

Magdalena Data: 06.11.2017 09:41 ID:9287
Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres mdubinska@crashplus.pl. W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej informacji pod numerem 570_660_868. Polecam

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT Wypadek na autostradzie A-2 w Leszczach Samochodu osobowy wypadł z drogi w miejscowości Bagno gm. Babiak Kolejny Groźny wypadek - 2 pieszych w szpitalu Uwaga ! Działania Kontrolono - Prewencyjne Policji Przy promie znaleziono zwłoki mężczyzny Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Szarych Szeregów z ulicą Kopernika Wypadek w miejscowości Borki Ciężarówka zderzyła się z pociągiem Wypadek w Lubońku