REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 24.01.2018 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena:

Groźna Kolizja w Roztokach

Ślesin 28.09.2017 14:19

Groźna Kolizja w Roztokach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj na łuku drogi prowadzącej ze Ślesina w Kierunku na Słupcę na wysokości Roztoki tuż za skrętem na Kleczew. Chwila nieuwagi i było o krok od nieszczęścia.


Do zdarzenia doszło  tuż po godzinie 9:00 za skrętem na Roztokę Kierujacy pojazdem VW Passat - 66 letni mieszkaniec powiatu konińskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego ze srebrnym VW Passatem, który prowadził 18 letni mieszkaniec powiatu konińskiego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący 66 letni mężczyzna podróżował wspólnie z żoną oboje trafili do Szpitala a ich życiu nie zagraża niezagraża niebezpieczeńswto mają ogólne potłuczenia trwają jednak badania ich stanu zdrowia.

Sprawca zdarzenia prawdopodobnie odpowie za spowodowanie kolizji drogowej funkcjonariusze Wydziau Ruchu Drogowego zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

on Data: 03.10.2017 20:48 ID:9090
w "Roztoce" i Kleczew a nie Ślesin

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wypadek na autostradzie A-2 Czytelnicy piszą - akcja policyjna na Chopina Wypadek z udziałem trzech samochodów Nie zatrzymał się do kontroli Nielegalny tytoń Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów Marihuana znaleziona podczas przeszukania Nie bądźmy obojętni wobec osób bezdomnych Policjanci zatrzymali sprawcę włamania sprzed półtora roku Dwóch mężczyzn z narkotykami zatrzymanych przez policjantów