REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 22.02.2018 r. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Ocena:

Zatrzymany sprawca kradzieży paliwa

KOŁO 31.08.2017 11:31

Zatrzymany sprawca kradzieży paliwa

30 sierpnia br. kolscy policjanci zostali poinformowani, że na terenie jednej z posesji w Kole dokonano kradzieży oleju napędowego z ciągnika. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił pojazd rolniczy na terenie nie swojej posesji, ale wcześniej uzgodnił to z jej właścicielem. Tam ubiegłej nocy nieznany sprawca poprzez zerwanie kłódki i wyłamanie zamykanego na klucz korka wlewu paliwa, ukradł ze zbiornika olej napędowy.


Ponadto włamywacz uszkodził jeszcze cztery opony od pojazdu, poprzez ich przebicie. Właściciel wycenił szkody na kwotę 1200 złotych. Policjanci szybko ustalili, że sprawcą kradzieży i uszkodzenia jest właściciel posesji, na której ciągnik został zaparkowany. Mundurowi zabezpieczyli pojemnik z tworzywa sztucznego z zawartością skradzionego paliwa. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje zostaną mu przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenie mienia, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Strażacy znaleźli zwłoki Niebezpieczny lód Wypadek na podwójnym gazie Komunikat ostrzegawczy - Smog ! DZIAŁANIA NURD Posiadał znaczną ilość narkotyków Samochód uderzył w drzewo w Orchowie Bezpieczna droga do celu Zamierzał podpalić byłą partnerkę Policjanci zatrzymali złodzieja elektronarzędzi