Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.09.2017 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena:

Odzyskany łup

KOŁO 28.08.2017 11:37 (25 dni temu)

Odzyskany łup

W ubiegłym tygodniu, 22 sierpnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Kole 47 - letni mieszkaniec Koła zgłosił, że w sklepie PoloMarket przy ulicy Niezłomnych w Kole dokonano przywłaszczenia jego saszetki z dwoma telefonami i kluczami o łącznej wartości około 700 złotych. Mężczyzna oświadczył, że podczas zakupów zostawił saszetkę na jednej z półek sklepowych. Gdy po kilku minutach zorientował się, że jej nie ma, wrócił w miejsce, gdzie ją położył, ale niestety już jej tam nie było.


Po otrzymanym zgłoszeniu, policjanci dotarli do sklepowego monitoringu, na którym zarejestrowany został moment, gdy nieznana kobieta zabrała nie należącą do niej saszetkę i wyszła ze sklepu. Zaledwie kilka dni później, w piątkowe przedpołudnie, jeden z funkcjonariuszy kolskiej komendy podczas patrolu na targowisku miejskim w Kole rozpoznał kobietę, która dopuściła się przywłaszczenia cudzej rzeczy w markecie. Okazała się nią 71 - letnia mieszkanka gminy Kościelec. Utracone mienie zostało odzyskane i niebawem wróci do właściciela. Natomiast sprawczyni usłyszała już zarzuty. Teraz za dokonanie tego przestępstwa może grozić jej nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Groźny wypadek podczas wyścigu Pijany lekarz na dyżurze Zobaczyły mężczyznę z workiem foliowym na głowie Wypadek na prostej Drodze - Golina 29 latek RAŻONY PRĄDEM - Izabelin Zlikwidowali plantację konopi indyjskich Pożar sklepu spożywczego w miejscowości Dzierawy Kradzież, której nie było Służba 24 godziny na dobę Ewakuacji dzieci i personelu w przedszkolu Jarzębinka w Słupcy