Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 19.03.2018 r. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Ocena:

ORZEŁ OSIECZA NA MISTRZOSTWACH POLSKI W WARSZAWIE

kONIN 13.03.2018 08:16 (7 dni temu)

ORZEŁ OSIECZA NA MISTRZOSTWACH POLSKI W WARSZAWIE

W dniach 10-11 marca siatkarze drużyny LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Polski w Siatkówce, które odbyły się w Warszawie. W rozgrywkach wzięło udział 46 drużyn z całej Polski


Drużyna Orła wystąpiła w składzie: Szymon Hetmańczyk (kpt), Albert Michalski, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Mateusz Kubiński, Wojciech Kaźmierczak, Dawid Giętkowski, Adam Kaczyński, Adrian Ratajczyk, Michał Torzewski. Nasi zawodnicy w fazie grupowej przegrali 0-2 z drużyną MMM Service Huragany oraz pokonali 2-0 ekipę Kontra Banda. W 1/16 fazy pucharowej nasi siatkarze okazali się lepsi od ekipy SMS Amator Głogów zwyciężając 2-1. W 1/8 finału siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza wygrali 2-1 z bardzo groźną drużyną Riser Volley Team Jaworzno.  Drugiego dnia zmagań zawodnicy naszego klubu zmierzyli się w 1/4 finału z ekipą ubiegłorocznych Wicemistrzów Polski – drużyną Jamar Tygrysy Krzepice, niestety nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywali przegrywając 0-2. Tym samym nasza drużyna rywalizowała o miejsca 5-8. Po niezwykle emocjonujących meczach drużyna Orłów ostatecznie wywalczyła świetne 7 miejsce w silnie obsadzonym ogólnopolskim turnieju, co jest ogromnym sukcesem!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Emocjonujące rozgrywki, szlachetne zakończenie ... Pierwszy półfinał bez happy-endu! XVIII Mistrzostwa Leśników RDLP w Poznaniu w Tenisie Stołowym Prawnik w biegu Policyjni biegacze rozpoczęli sezon KARATECY SOKOŁA NA TURNIEJU CEO W BYDGOSZCZY Dwa rekordy zawodników Zagłębie-Relax Koninianie na ringu ORZEŁ OSIECZA NA MISTRZOSTWACH POLSKI W WARSZAWIE Warsztaty lacrosse dla młodzieży w Ostrowite.