fb.com/konin24.info Wtorek 23.04.2024 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ocena:

XVIII Mistrzostwa Leśników RDLP w Poznaniu w Tenisie Stołowym

Turek 05.03.2018 10:28

Na świetnie wyposażonej i nowoczesnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku miały miejsce XVIII Mistrzostwa Leśników RDLP w Poznaniu w Tenisie Stołowym, których organizatorem było Nadleśnictwo Turek.

W mistrzostwach wzięło udział 51 sportowców z 13 nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu, a mianowicie z nadleśnictw: Antonin, Babki, Grodziec, Grodzisk, Jarocin, Konin, Krotoszyn, Łopuchówko, Oborniki, Przedborów, Syców, Taczanów, Turek oraz
Leśnego Zakładu Doświadczalnego Siemianice.

W zaciętym turnieju indywidualnym, bezapelacyjnie I miejsce zajął Jarosław Musiał, reprezentujący Nadleśnictwo Konin, z ilością 120 pkt. Zdobył on Puchar Dyrektora RDLP w Poznaniu. Drugie miejsce na podium wywalczył Piotr Brylewski z Nadleśnictwa Krotoszyn, z ilością 110 pkt., zdobywając Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich, Regionu Wielkopolskiego. Trzecie miejsce zajął Jakub Ruda z ilością punktów 103, reprezentując Nadleśnictwo Jarocin. Za zajęcie zaszczytnego trzeciego miejsca nagrodzono go pucharem Nadleśniczego Nadleśnictwa Turek.

Oprócz zaciętej walki o wygraną, wszystkim zawodnikom towarzyszyły świetne humory oraz dobra zabawa. Wśród braci leśników, nie jest najistotniejsze zajęcie najlepszych miejsc, jednak to, by jednoczyć się i integrować ze sobą.