REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.02.2018 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Ocena: 1
1 0

XX Zimowa Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.

Konin 30.01.2018 11:54 (24 dni temu)

XX Zimowa Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.

11 lutego poznamy Mistrza XX Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.


Finał zimowej edycji największej powiatowej imprezy sportowej odbędzie się 11 lutego o w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego jest cyklicznym wydarzeniem, do którego sportowcy - amatorzy przygotowują się od kilku miesięcy. Ukoronowaniem ich treningów jest zwycięstwo w eliminacjach powiatowych, które stanowi przepustkę do wzięcia udziału w imprezie na szczeblu wojewódzkim.

Tradycyjnie, finał powiatowy poprzedzi rywalizacja sportowa w grach zespołowych. Jako pierwsze - 4 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Kleczewie - zmierzą się reprezentacje gmin w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Zawody w halowej piłce nożnej rozegrane zostaną, natomiast, 10 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Golinie.

Kończące powiatową rywalizację konkurencje rekreacyjne zaplanowane zostały na 11 lutego w kompleksie sportowo-dydaktycznym ZSEU w Żychlinie. Łączna punktacja z rozegranych meczów oraz sześciu przeprowadzonych konkurencji rekreacyjnych pozwoli wyłonić mistrza oraz wicemistrzów XX Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.

Najlepsze drużyny finału powiatowego będą reprezentowały powiat koniński na Wojewódzkiej Zimowej Spartakiadzie Mieszkańców Wsi, która w tym roku odbędzie się 4 marca  w Wolsztynie.

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć zawodników głośnym dopingiem zapraszamy od godziny 9.00 na mecze siatkówki (4 lutego, Kleczew) i halowej piłki nożnej (10 lutego, Golina) oraz na finał XX Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego, który rozpocznie się o godz. 9.30 w obiekcie sportowym ZSEU w Żychlinie.

Marta J. Bagrowska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


SPORTOWE FERIE 20. Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Bieżnia w Kleczewie XI Mistrzostwa Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych K.S. SIATKARZ Koło rywalizował w Środzie Wielkopolskiej FC Kawęczyn tryumfuje po raz piąty z rzędu SZCZUPAK CUP IV Gala Sportu w Wilczynie Turniej Tenisa Stołowego Ergo Hestia Paruszewo mistrzem SLHPN