Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.02.2018 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Ocena:

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Konin 27.01.2018 10:22 (27 dni temu)

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Zapraszamy na XIX edycję Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa .Trwają zapisy do XVIII już edycji Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa, który odbędzie się w Koninie 14 maja br . Na stronie internetowej http://biegmilowegoslupa.konin.eu/ znajduje się regulamin biegu oraz formularz zgłoszeń dla wszystkich chętnych biegaczy.
Jak co roku imprezie towarzyszyć będą biegi dziecięco - młodzieżowe w kategoriach od przedszkolaka po maturzystę na dystansach od 150 m do 2000 m organizowane w przeddzień Biegu Głównego tj. 13. maja br. (piątek) na stadionie przy ul. Dmowskiego.
Bieg Główny - na dystansie 10 km - poprowadzony będzie ulicami Starówki, Bulwarem Nadwarciańskim, a także przez Park im. F. Chopina, a dzieci i młodzież biegać będą na terenie stadionu przy ul. Dmowskiego oraz terenów przyległych i parku.
Początek imprezy dla dzieci w piątek o godz. 10.00, a Bieg Główny w sobotę rozpocznie się o 17.00.
W tym roku klasyfikacja samorządowców odbędzie się na tym samym dystansie tj. 10 km, przewidziano też kategorie wiekowe od 20+ do 60+ oraz wyróżnienia dla najlepszych mieszkańców Konina.


Chcielibyśmy, też aby impreza ta stała się dla mieszkańców i gości wielkim świętem sportu i zdrowego stylu życia. Dlatego proponujemy firmom i instytucjom funkcjonującym na terenie Konina, a propagującym szeroko pojęty zdrowy styl życia, możliwość zaprezentowania się, wypromowania, a przy okazji uatrakcyjnienia samej imprezy. Oferta promocji dostępna również na stronie biegu.
Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa otwiera także rywalizację w ramach IV Grand Prix Wielkopolski Wschodniej w biegach ulicznych. Jest to cykl biegów odbywających się na terenie byłego województwa konińskiego m.in. w Kleczewie, Kazimierzu Biskupim, Słupcy, Kole, Turku. Rywalizację w ramach GP zakończy – jak zwykle - koniński Bieg o Lampkę Górniczą.
Organizatorzy - MOSiR Konin i Miasto Konin - zachęcają wszystkich serdecznie do udziału w tej wyjątkowej sportowej imprezie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


SPORTOWE FERIE 20. Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Bieżnia w Kleczewie XI Mistrzostwa Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych K.S. SIATKARZ Koło rywalizował w Środzie Wielkopolskiej FC Kawęczyn tryumfuje po raz piąty z rzędu SZCZUPAK CUP IV Gala Sportu w Wilczynie Turniej Tenisa Stołowego Ergo Hestia Paruszewo mistrzem SLHPN