REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 17.12.2017 r. Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Ocena:

Brązowy medal dla zawodnika z Władysławowa

Władysławów 30.11.2017 11:35 (17 dni temu)

Brązowy medal dla zawodnika z Władysławowa

W miniony weekend , 25 listopada 2017 r. w Warszawie odbył się Klubowy Puchar Świata Karate Kyokushin. O randze i rozmiarach tej sportowej imprezy świadczyć może fakt, że wzięli w niej udział zawodnicy z trzech kontynentów.


Zmagania trwały 10 godzin, a rozgrywane były na trzech matach. Zawody odbyły się w konkurencjach kumite full Contakt. Jak zawsze zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe i wagowe dziewcząt i chłopców. Można zadać pytanie skąd we Władysławowie zainteresowanie zawodami Karate ? Odpowiedz jest prosta. Zawodnik klubu Karate we Władysławowie Artur Kaczmarek wywalczył brązowy medal na tych właśnie zawodach. Są to kolejne medale zdobyte na tak poważnych imprezach międzynarodowych, co tylko potwierdza wysoki poziom szkoleniowy Klubu Karate prowadzonego przez Sebastiana Szewczyka. Medaliście gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.Przy tej okazji chcielibyśmy złożyć podziękowania za wsparcie Wójtowi Gminy Władysławów oraz  Okręgowemu Związkowi Karate w Poznaniu, za pomoc i wsparcie dla naszego zawodnika, który godnie reprezentował gminę Władysławów.

Sebastian Szewczyk

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


VI Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Ju-Jitsu Grappling. Bardzo dobry występ młodych szablistów O Górniczą Lampkę XXVI Bieg o Lampkę Górniczą. LZS Polonia Golina laureatem konkursu Banku Zachodniego BZ WBK Turniej Mikołajkowy powidzkiej Bazie 95-lecie polskiej szermierki Mikołajkowe Zawody Pływackie Trzeci Puchar Juniorów w Szabli Trener NBA w Kole