Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 17.02.2018 r. Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

Ocena:

Brązowy medal dla zawodnika z Władysławowa

Władysławów 30.11.2017 11:35

Brązowy medal dla zawodnika z Władysławowa

W miniony weekend , 25 listopada 2017 r. w Warszawie odbył się Klubowy Puchar Świata Karate Kyokushin. O randze i rozmiarach tej sportowej imprezy świadczyć może fakt, że wzięli w niej udział zawodnicy z trzech kontynentów.


Zmagania trwały 10 godzin, a rozgrywane były na trzech matach. Zawody odbyły się w konkurencjach kumite full Contakt. Jak zawsze zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe i wagowe dziewcząt i chłopców. Można zadać pytanie skąd we Władysławowie zainteresowanie zawodami Karate ? Odpowiedz jest prosta. Zawodnik klubu Karate we Władysławowie Artur Kaczmarek wywalczył brązowy medal na tych właśnie zawodach. Są to kolejne medale zdobyte na tak poważnych imprezach międzynarodowych, co tylko potwierdza wysoki poziom szkoleniowy Klubu Karate prowadzonego przez Sebastiana Szewczyka. Medaliście gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.Przy tej okazji chcielibyśmy złożyć podziękowania za wsparcie Wójtowi Gminy Władysławów oraz  Okręgowemu Związkowi Karate w Poznaniu, za pomoc i wsparcie dla naszego zawodnika, który godnie reprezentował gminę Władysławów.

Sebastian Szewczyk

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Szermierczy turniej walentynkowy w Koninie Mistrzostwa Sił Powietrznych w Narciarstwie Zjazdowym Kolski Huragan - kolejne zawody i kolejne medale Gala Sportu Gminy Wilczyn SPORTOWE FERIE 20. Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi XI Mistrzostwa Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Bieżnia w Kleczewie K.S. SIATKARZ Koło rywalizował w Środzie Wielkopolskiej FC Kawęczyn tryumfuje po raz piąty z rzędu