Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 20.11.2017 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Ocena:

Nauczyciele z Powiatu Konińskiego Mistrzami w Piłce Siatkowej

Konin 02.11.2017 08:51 (18 dni temu)

Nauczyciele z Powiatu Konińskiego Mistrzami w Piłce Siatkowej

Reprezentacja nauczycieli z Powiatu Konińskiego zdobyła I miejsce na XIV Mistrzostwach Wielkopolski Nauczycieli Reprezentacji Powiatów w Piłce Siatkowej o Puchar Posła na Sejm RP Jakuba Rutnickiego, które odbyły się w Opalenicy i Grodzisku Wielkopolskim.


Już po raz czternasty Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opalenicy oraz Grodziska Hala Sportowa byli gospodarzami Mistrzostw Wielkopolski Nauczycieli Reprezentacji Powiatów w Piłkę Siatkową o Puchar Posła na Sejm RP Jakuba Rutnickiego. Ta dwudniowa impreza cieszy się niesłabnącą popularnością wśród zawodników z całej Wielkopolski i jest doskonałą okazją do integracji i konsolidacji środowiska nauczycielskiego.
 
W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje nauczycieli z 7 powiatów. Powiat Koniński reprezentowali nauczyciele w składzie: Justyna Frasz- Ignaczak, Eliza Moczyńska, Błażej Malanowski, Tomasz Marcinek, Bartosz Malinowski i Bartosz Adamiak. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym”.  W sobotę wszystkie mecze rozgrywane były w Grodzisku Wielkopolskim, w niedzielę zaś kontynuowano rywalizację w opalenickiej hali OSiR.
 
W ciągu dwóch dni rozegrano 21 spotkań. Każda z drużyn wystąpiła na parkiecie sześć razy. Emocje trwały od pierwszego gwizdka sędziów, a poziom siatkarskich umiejętności i forma prezentowana na boisku była godna podziwu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Świętowali 10-lecie Baszty Zakończenie sezonu wędkarskiego Siatkarskie zmagania w szczytnym celu. Turniej Par w Słupcy Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej II Nocny Maraton Pływacki Turniej ministrantów dekanatu konińskiego Spotkanie z Agnieszką Wojciechowską Dwubój sportowo-obronny w LOK Szkolenia dla instruktorów koszykówki na wózkach