Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 20.01.2018 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Ocena:

Sukcesy Andrzeja Nowinowskiego

Turek 29.08.2017 13:52

Sukcesy  Andrzeja Nowinowskiego

W miesiącu sierpniu asp. Andrzej Nowinowski reprezentował Komendę Powiatową PSP w Turku w biegach na terenie kraju. Łącznie uczestniczył w czterech różnych biegach o zróżnicowanym dystansie tj:

– II Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych HUSAR RACE w Wyszynie 6 km z przeszkodami, gdzie zajął 4 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1 w kategorii strażaków PSP.

– 23 Maraton Solidarności, który odbył się 15 sierpnia, a jego trasa prowadziła z Gdyni do Gdańska. Udział w biegu  wzięło 1000 osób. Asp. A. Nowinowski zajął 30 miejsce z czasem 3 godz. 10 min.


Kolejnym biegiem był 5 Bieg Służb Mundurowych w Rzgowie który odbył się 26 sierpnia na dystansie 10 km.  Do biegu przystąpiło 140 biegaczy. Funkcjonariusz z KP PSP z Turku zajął 11 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 4 kategorii strażaków PSP.

– W następnym biegu, który odbył się  27 sierpnia w Malborku z Okazji Święta Lotnictwa Polskiego na dystansie 10 km biegacz z KP PSP w Turku zajął 3 miejsce w kategorii służb mundurowych oraz 11 w klasyfikacji generalnej.

Trzymamy kciuki za naszego strażaka i życzymy dalszych sukcesów i miejsc na podium.

Opracowanie: st. kpt. M. Dzieran

Zdjęcia: asp. A. Nowinowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy! Brązowy medal Darii Walczykiewicz Nowe boiska Marcel Rosiak prosi o głosy Ruszają zapisy na bieg Tropem Wilczym Ruszyły zapisy na Grand Prix Koło 2018 Pamięci Władysława Egierta Dzień Babci i Dzień Dziadka na basenie