Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 17.08.2017 r. Imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Ocena:

Pięciu wspaniałych

Konin 08.08.2017 15:43 (9 dni temu)

Pięciu wspaniałych

Od 31 lipca 2017 do lotniczej braci dołączyła piątka nowych pilotów! Wielkie gratulacje dla Michała Woźniaka, Kamila Więckiewicza, Sławka Pilarskiego, Rafała Michalczyka i Piotra Mazura. Pięciu wspaniałych pilotów, którzy choć na lądzie mają problemy z przemieszczaniem się, to w powietrzu radzą sobie doskonale. Uzyskali licencję pilota paralotni!


Dziękujemy WAM, bo przygoda z lataniem rozpoczęła się w ramach naszego projektu ROZWIŃ SKRZYDŁA, a Wasz upór dowodzi, że to co robimy ma sens. Podziękowania należą się również ludziom drugiego planu, bez których by tego nie było. Dziękujemy JędrzejowiJaxa-Rożen i  PawłowiTrzęsowskiemu za czas, cierpliwość, wiedzę i prowadzenie zajęć!

„ROZWIŃ SKRZYDŁA” to autorski projekt Fundacji im . Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ z Konina, skierowany do dorosłych osób z niepełnosprawnością ruchową z terenu całej Polski zainteresowanych sportami lotniczymi. Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz wpłat uzyskanych przez Fundację z 1 proc. podatku. Szczegółowych informacji udziela: Karol Włodarczyk, tel. 63 211 22 19, e-mail: k.wlodarczyk@podajdalej.org.pl, http://podajdalej.org.pl.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Młodzi karatecy wrócili znad morza Letnie obozy sportowe 2017 Stare Miasto II BIEG EKSTRYMALNY SŁUZB MUNDUROWYCH W WYSZYNIE Francuzki zagrały z mistrzyniami Turniej Siatkówki Plażowej w Szyszynie Piknik Ostrowicki i Bieg Pamięci Regaty o Puchar Dowódcy 33. Bazy Lotnictwa Transportowego Zaproszenie na mecz towarzyski piłki nożnej Pięciu wspaniałych Biegiem szlakiem Wielkiej Pętli