fb.com/konin24.info Sobota 20.04.2024 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

IV Ogólnopolski Koło Siatka Festiwal

Koło 13.06.2017 08:35

11 czerwca 2017 r. odbył się już kolejny Koło SIATKA festiwal minisiatkówki dziewcząt w Kole, organizowany przez Klub Sportowy „SIATKARZ” Koło przy współpracy z Gminą Miejską Koło oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

W 4. edycji dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach „dwójek” i „trójek”, a udział wzięło ponad 30 zespołów z całej Polski (m.in. Wieliczki, Łodzi, Opola, Zawiercia, Warszawy). Po kilkugodzinnej zaciętej rywalizacji na parkiecie zwycięzcą w kategorii „dwójek” został zespół MKS MOS Wieliczka, natomiast w kategorii ”trójek” K.S. METRO Warszawa. Oprócz pierwszej trójki, która została wyróżniona pamiątkowymi pucharami, w obu kategoriach wybrana została również zawodniczka MVP i Najlepsza Zagrywająca turnieju.