Ocena: 1
1 0

Górnik bez awansu do pucharu Polski

Konin 07.06.2017 07:27

We wczorajszym spotkaniu Górnik Konin przegrał 4:1 z Polonią Środa Wielkopolską, tym samym stracili szansę na finał wojewódzkiego Pucharu Polski.

Pierwszy gol padł już w 10. minucie, w następstwie rzutu wolnego, do bramki gospodarzy strzelił Igor Jurga. Cztery minuty później było już 2:0 po golu Krzysztofa Bartoszaka. W 17.minucie do bramki gospodarzy celnie trafił Jakub Smolarek. Dla Górnika gola honorowego strzelił Krystian Sobieraj. Wynik spotkania ustanowił Mikołaj Łopatka strzelając gola na 4:1.

Górnik Konin – Polonia Środa Wlkp. 1:4 (49’ Krystian Sobieraj – 11’ Igor Jurga, 15’ Krzysztof Bartoszak, 17’ Jakub Solarek, 87’ Mikołaj Łopatka)