REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.09.2017 r. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ocena:

 Sukcesy karateków Sokoła Kleczew w Pucharze Polski karate WKF

Kleczew, 17.05.2017 07:38

 Sukcesy karateków Sokoła Kleczew w Pucharze Polski karate WKF

W Lęborku 22 kwietnia odbył się Puchar Polski Karate WKF. Wspaniale zaprezentowały się na tym turnieju reprezentantki Sokoła Kleczew.


 

Wyjazd kadetki Natalii Tomalak, Juniorki Marii Stranc i seniorki Martyny Albanowskiej, tym razem bez Justyny Szmajdki medalistki Mistrzostw Polski, zakończył się imponującym dorobkiem medalowym. Mogło być jeszcze lepiej gdyby kadetka Natalia Tomalak wygrała walkę o brązowy medal w kumite. Zabrakło również szczęścia w kumite w kategorii wagowym – 59 kg juniorce Marii Stranc, która w walce o brązowy medal zakończonej remisem 3:3, przegrała gdyż przeciwniczka jako pierwsza zdobyła punkt. Wszystko za to nadrobiła w kategorii „open”, gdzie o medal walczą zawodniczki z wszystkich kategorii wagowych. Złoty medal dla Marysi, to rezultat wygranych eliminacji i finału z Weroniką Grejner z klubu Nidan Zawadzkie. Swoja wysoką formę potwierdziła również seniorka Martyna Albanowska, która zarówno w kategorii wagowej -55 kg jak i kategorii „open” sięgnęła po brązowe medale. Bardzo cieszy wszystkich bardzo dobra dyspozycja zawodniczek, które godnie reprezentują barwy nowego klubu Sokół Kleczew, propagując w ten sposób również swoje miasto.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kolarze przejadą przez Konin Tylko Tur zwycięski Po 10 tysięcy dla trzech klubów Ruszy przebudowa stadionu MOSiR w Kole XII Biegi Uliczne - Malanowska Jesień Najbardziej usportowione szkoły w Koninie Kupiec na koszulkach Medyczek Powalczą o tytuł Mistrza RP II Bieg Uliczny Witkowska Dycha II Bieg Legionisty