Ocena: 0
1 1

Górnik remisuje z Vinetą

Konin 04.05.2017 18:16

Podczas wczorajszego meczu Górnik Konin zremisował z Vinetą Wolin. Po pierwszej połowie meczu biało-niebiescy wygrywali 3:1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście. Jednak to Górnik w przeciągu 15 minut strzelił 3 bramki przeciwnikowi. Nic nie wskazywało na remis. Bramkę na 3:3 strzelił w 90. minucie Mateusz Kosacki.

Straty tych dwóch punktów w tabeli nikt się nie spodziewał. Górnik Konin ma teraz zaledwie dwa punkty przewagi nad 15. w tabeli KS Chwaszczyno, które znajduje się na miejscu spadkowym do IV-ligi.

Górnik Konin – Vineta Wolin 3:3 (30’ Maciej Adamczewski, 32’ Jakub Groszkowski, 44’ Mateusz Majewski – 21’, 53’ Adam Nagórski, 90’ Mateusz Kosacki).

Górnik Konin: Dawid Kołodziejczak – Mateusz Augustyniak, Dawid Śnieg, Mateusz Majewski, Kamil Krzyżanowski, Maciej Adamczewski, Mateusz Wypych, Piotr Radoszewski, Jakub Antosik, Jakub Groszkowski, Paweł Błaszczak.

Vineta Wolin: Piotr Rusek – Adrian Skorb, Dawid Jeż, Oskar Fijałkowski, Mateusz Kosacki, Bartłomiej Wach (Tongjun Lee), Dawid Łodyga, Jakub Hilicki (Radosław Cyburt), Wojciech Gałecki, Adrian Nagórski, Adam Nagórski.