Ocena: 2
2 0

Najlepszy sezon w historii dla Startu Konin

Konin 01.05.2017 09:39

Sobotnim meczem z Zagłębiem II Lublin, Start Konin zakończył najlepszy sezon w historii. Piłkarze ręczni z Konina zakończyli rozgrywki na szóstym miejscu w II lidze.

Już po pierwszych 15 minutach meczu Start Konin prowadził 8:3. Do pierwszej połowy konińscy piłkarze mieli przewagę dziewięciu bramek. Po zmianie stron na boisku koniński szkoleniowiec wpuścił na boisko kilku rezerwowych graczy. Ostatecznie Start Konin pokonał w Lubinie rezerwy Zagłębia 28:22 (16:7).

To najlepszy wynik w historii Startu Konin. Podsumowując sezon w 26 meczach zespół Marka Salzmana zanotował czternaście zwycięstw, jeden remis i jedenaście porażek. Szóste miejsce oczywiście gwarantuje zespołowi z Konina utrzymanie w II lidze.

Start Konin: Jakub Kujawiński (1), Sebastian Hybsz,  - Bartosz Glinkowski (7), Olgierd Piaskowski (4), Adam Śnihur (4), Adrian Franaszek (4), Hubert Sobczak (3), Dominik Urbański (2), Marcel Urbański (1), Adrian Grzelka (1), Filip Klapsa (1), Kamil Nadlewski, Marek Salzman, Łukasz Cieślak.