Ocena: 1
1 0

Medyczki wygrały w Sosnowcu

Konin 18.03.2017 20:41

Drużyna Medyk Konin wraca z meczu wyjazdowego z wygraną 5:1. Medyczki pokonały KKS Czarni Sosnowiec.

Po pierwszej połowie utrzymywał się remis 1:1, po golu Katarzyny Daleszczyk oraz Pery Zdechovanowej dla Czarnych.

W drugiej połowie meczu to Koninianki przejęły kontrolę, gole strzeliły: Aleksandra Sikora kapitan Anna Gawrońska z rzutu karnego podwyższyła na 3:1, a Lilyana Kostova na 4:1. Wynik spotkania ustanowiła Maria Ficzay.

KKS Czarni Sosnowiec - KKPK Medyk Konin: 1:5

Medyk Konin: Anna Szymańska - Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Radoslava Slavcheva, Maria Ficzay, Paulina Dudek, Patrycja Balcerzak, Sandra Sałata, Katarzyna Daleszczyk, Lilyana Kostova, Anna Gawrońska

Bramki: Petra Zdechovanova - Katarzyna Daleszczyk, Aleksandra Sikora, Anna Gawrońska (k), Lilyana Kostova, Maria Ficzay