Ocena: 1
1 0

Mistrzostwach Polski Kettlebell Bolt Kalisz 2017

konin 13.03.2017 07:35

Na Mistrzostwach Polski Kettlebell Bolt Kalisz 2017 drużyna z Persona Sport Konin wywalczyła dwa medale. W trzy osobowym składzie, walczyli dziś sportowcy w Kaliszu o medale:

Krzysztof Pawliński z dwoma odważnikami o wadze 28kg w Długim Cyklu z wynikiem 63 powtórzeń zajął 2 miejsce w wadze 85+ kg. Katarzyna Lorkowska Rosiejewska z 16 kg odważnikiem w Długim Cyklu jednorącz z wynikiem  117 powtórzeń wywalczyła 3 miejsce i Anita Olszewska która była tuż za Kasią z tym samych odważnikiem wykonała 112 powtórzeń kończąc na czwartej pozycji. Obie dziewczyny startowały w kategorii do 65 kg i był to ich debiut jako zawodniczki Kettlebell Lifting. Konkurencja była bardzo mocna, dużo doświadczonych zawodników i zawodniczek. Impreza naprawdę na wysokim poziomie, profesjonalnie przygotowane przez zespół Iron Fit z Kalisza.