Ocena: 1
1 0

Ferie na sportowo

Kleczew 03.02.2017 09:14

Sadzenie ziemniaków, kret, sztafeta wahadłowa  to tylko niektóre zabawy, które zostały rozegrane podczas turnieju ,,1001 gra".

Turniej odbył się na hali sportowej w Kleczewie 2 lutego 2017 roku. Do rywalizacji przystąpili uczniowie kl. I - IV szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjum. Wszyscy dzielnie walczyli na boisku, wykazując się wielką sprawnością fizyczną. Turniej był organizowany w ramach ferii na sportowo. W kategorii szkół podstawowych V miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Sławoszewku, zdobywając 13,5 pkt. W kolejności uplasowały się szkoły`: IV miejsce Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima w Złotkowie - 20 pkt., III miejsce - Szkoła Podstawowa im, W. Chotomskiej w Kleczewie - 22 pkt., II miejsce Szkoła Podstawowa im A. Fiedlera - 22,5 pkt, I miejsce w tej rywalizacji  z 27 pkt, zostali  uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. J. Jóźwiaka. W kategorii gimnazjum II miejsce z 28 pkt. zajęli gimnazjaliści z Budzisławia Kościelnego i oznacza to, że zwycięzcami z 35 pkt. zostali gimnazjaliści z Kleczewa. Sędziami zawodów byli p. Wojciech Bielawski i p. Stanisław Krzemiński.