Ocena: 1
1 0

Wyczynowy naczelnik

Konin 12.10.2016 19:26

Naczelnik konińskiej prewencji wystartował w 17. PKO Poznań maratonie. Trasę 42 km 195 m pokonał po raz drugi. Na pytanie: i jak? Odpowiada: boli. Na starcie stanęło blisko 7000 zawodników.

Nadkomisarz Maciej Antas Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie w niedzielę 9 października wystartował w 17. PKO Poznań maratonie. Morderczą trasę pokonał po raz drugi w życiu i nawet poprawił swój pierwszy wynik o 6 minut. Jednak nie o wynik tu chodzi. Naczelnik Antas podkreśla, że obrał sobie po prostu taki cel – wystartować w maratonie. Kto próbował, ten wie ile zdrowia trzeba na trasie zostawić.

W konińskiej komendzie jest kilkunastu zapalonych biegaczy. Co chwilę startują w kolejnych biegach. Jednak dystans ponad 42 km Maciej Antas pokonał jako jeden z nielicznych. Gratulujemy kondycji, zaparcia, odwagi i zdrowia. Czekamy na kolejne starty...

Bedo Data: 13.10.2016 09:47 ID:7672
duzzo biegaczy było na 17. PKO Poznań maratonie, bo to doba impreza biegowa jest