fb.com/konin24.info Środa 24.04.2024 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Wysoka porażka Olimpii Koło z Polonią Kępno

Koło 30.05.2016 10:02

Olimpia Koło – Polonia Kępno 0:4 (0:1). Nikt się nie spodziewał tak wysokiej przegranej z Polonią Kępno, a jednak stało się, gospodarze doznali sromotnej porażki z  Polonią, aż 0:4 (0:1).  Wynik otworzył w 25. minucie Michał Górecki,  który utrzymał  się do przerwy. Po zmianie stron dalsze bramki zdobyli: w 50. minucie Robert Assio’o, w 70. minucie na listę strzelców wpisał się po raz drugi Michał Górecki, a końcowy wynik na 0:4 ustalił w 88. minucie Aleksander Majerz.

Mecz można zaliczyć do wyrównanych. Ale więcej strzałów w światło bramki oddali goście, o czym świadczy wynik. Kolanie poza „bombą” Piotra Marańdy w  51. minucie, kiedy piłka uderzyła w poprzeczkę, nie oddali żadnego strzału, z którego mogła paść bramka. W Olimpii wyraźnie szwankuje napad, który nie potrafi wykorzystać stworzonych sytuacji. Widmo degradacji do klasy niższej jest coraz bliższe. Po skończonym meczu Jarek Kawka powiedział: - Szkoda, że nie potrafiliśmy wykorzystać dwóch stuprocentowych sytuacji  z pierwszych minut tego spotkania, ponieważ bramki te zupełnie inaczej ułożyłyby to spotkanie. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą, a w naszym przypadku były to cztery stracone bramki.