fb.com/konin24.info Piątek 26.04.2024 r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Olimpia Koło – Orzeł Kożmin Wlkp. 3:1 (0:0)

koło 29.03.2016 10:19

Szczęśliwą rękę ma nowy trener   Olimpii były zawodnik tej drużyny Hubert Powietrzyński, bowiem pod jego kierownictwem Olimpia nie przegrała jeszcze meczu. W Wielkanocną sobotę wręcz  stępiła szpony Orla wygrywając z trzecią drużynę w tabeli 3:1 (0:0).

Gole dla barw Olimpii zdobyli : w 53 minucie po solowej akcji  Piotr Marańda,w 73 Mateusz Zaborski  i  dwie minuty potemwprowadzony na zmianę Przemysław Pawlak podwyższył na 3:0. Dla Orła bramkę w zamieszaniu podbramkowym strzelił w 85 minucie Bartłomiej Ziębińskiustalając  tym samym wynik meczu na 3:1.

Pierwsza połowa spotkania to niewątpliwie przewaga gości, ale defensywa gospodarzy nie pozwoliła sobie strzelić gola. W drugiej odsłonie sytuacja jakby się odwróciła, to właśnie kolanie nadawali ton grze, gdzie udało i się strzelić 3 bramki. Obiektywnie należy stwierdzić, że goście to całkiem przyzwoita drużyna, a że w pierwszej połowie byli bliscy zdobycia prowadzenia, ale to tylko wina ich umiejętności. Trzecie miejsce w tabeli to nie przypadek, to sztuka wykorzystywanie sytuacji.