fb.com/konin24.info Sobota 20.04.2024 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

SKP też lepszy od Obry

Słupca 09.05.2015 23:49

Kolejny, plasujący się w środku tabeli zespół z naszego regionu pokonuje ekipę z czołówki zestawienia, Obrę Kościan. Tym razem lepsi od tej drużyny okazali się piłkarze SKP Słupca.
Początek meczu ułożył się lepiej dla przyjezdnych. Już w piętnastej minucie do słupeckiej bramki trafił Maciej Bossy. Sześć minut po zmianie stron wyrównał Mateusz Mroziński. Po kolejnych pięciu minutach za sprawą Jakuba Jóźwiaka było 2:1 dla SKP. Chwilę później gola na 2:2 strzelił Łukasz Biały. Niespełna kwadrans przed końcem trzy punkty zagwarantował słupczanom Alan Kujawa

Po dzisiejszej wygranej SKP wyprzedził w tabeli IV ligi wielkopolskiej (gr. południowej) Górnika Konin (który przegrał dziś z LKS-em Ślesin) i plasuje się obecnie na ósmej pozycji.