fb.com/konin24.info Piątek 26.04.2024 r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Ocena:

KKS goni LKS

Ślesin 29.03.2015 16:27

Prowadzili 3:0, a w ostatecznie zainkasowali tylko jeden punkt. Mowa o piłkarzach LKS-u Ślesin, którzy jako liderzy zestawienia zremisowali wczoraj na własnym terenie z ostatnią drużyną IV ligi wielkopolskiej (gr. południowej), Orłem Mroczeń 3:3.
W pierwszej części spotkania wszystko przebiegało według oczekiwanego scenariusza. Po połowie godziny gry wynik rywalizacji na korzyść ślesinian otworzył Paweł Krygier. Chwilę później na 2:0 podwyższył Łukasz Pietrzak, z kolei tuż przed zmianą stron bramkarza przyjezdnych ponownie pokonał Krygier.

Duża przewaga bramkowa wprowadziło zbyt duże – jak się później okazało – rozluźnienie w poczynaniach ekipy Damiana Augustyniaka. Dwadzieścia minut po przerwie pierwszą bramkę dla gości zdobył Kamil Rabiega. Dziesięć minut później ślesińskiego bramkarza, po zamieszaniu w polu karnym, pokonał Marcin Górecki. Wyrównujące trafienie padło w 83. minucie. Jego autorem był Karol Gączak.

Pomimo kolejnej straty punktów LKS wciąż zajmuje lokatę ligowego lidera. Z sześciopunktowej przewagi nad KKS Kalisz (kaliszanie ograli wczoraj 2:0 PKS Racot) z początku wiosny ślesinianom pozostały jednak zaledwie dwa oczka.

LKS Ślesin: Dawid Kołodziejczak, Jakub Woźniak, Damian Markiewicz, Mateusz Majewski, Adrian Majewski, Michał Kwiatkowski (’63 Łukasz Łajdecki), Dawid Jarka, Łukasz Kujawa (‘75 Dawid Kierzek), Paweł Krygier (‘87 Bartosz Andrzejewski), Łukasz Pietrzak, Paweł Błaszczak (‘67 Krzysztof Siedlecki).