fb.com/konin24.info Sobota 20.04.2024 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Ocena:

Medyk na piątkę w Piasecznie

Piaseczno, Konin 22.03.2015 13:12

Medyk POLOmarket Konin w półfinale Pucharu Polski. Podopieczne Romana Jaszczaka pokonały wczoraj w Piasecznie, w ramach ćwierćfinału, tamtejsze GOSiR-ki 5:0 (2:0).

Wynik spotkania już w ósmej minucie otworzyła Ewelina Kamczyk. Zaledwie cztery minuty później na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Sikora. Po zmianie Stron dwa trafienia w przeciągu trzynastu minut ('49, '62) zanotowała Ewa Pajor. Rezultat rywalizacji ustaliła w 82. minucie Radosława Sławczewa. W półfinale PP koninianki zmierzą się z KKP Bydgoszcz.

Przypomnijmy, mistrzynie Polski z naszego miasta bronią wywalczonego w ubiegłym roku krajowego pucharu. W minionym roku medyczki pokonały w finale, w Ostródzie po niezwykle emocjonującym meczu AZS Wrocław 3:2.

Już niedługo nasze panie powracają też na ligowe boiska. W pierwszej wiosennej kolejce liderki ekstraligi zagrają u siebie 1 kwietnia z Olimpią Szczecin.