fb.com/konin24.info Piątek 26.04.2024 r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Ocena:

SKP na plus w Gostyniu

Gostyń, Słupca 22.03.2015 12:54

Skromne zwycięstwo zanotował na inaugurację wiosny słupecki SKP. Podopieczni Marcina Woźniaka pokonali na wyjeździe Kanię Gostyń 1:0. Jedyną bramkę strzelił z rzutu karnego Norbert Lorencki.

Już od początku spotkania przeważała drużyna z naszego regionu. W 15. minucie po ładnym rajdzie lewą stroną boiska w polu karny sfaulowany został Dariusz Gromanowski. "Jedenastkę" na gola zamienił sprytnym strzałem Norbert Lorencki.

Do przerwy swoich szans nie wykorzystali Piotr Głowala i Mateusz Mroziński. Gospodarzy stać było na zaledwie dwa uderzenia z dystansu obronione przez słupeckiego golkipera. Po przerwie piłkarze SKP kilkakrotni stawali przed szansami na podwyższenie prowadzenia. Do końcowego gwizdka nie padła już jednak ani jedna bramka.