fb.com/konin24.info Piątek 19.04.2024 r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Kolejna przegrana Startu

Kościan, Konin 27.01.2015 16:36

Drugą porażkę z rzędu zanotowali szczypiorniści konińskiego Startu. Podopieczni Radosława Wrzesińskiego przegrali na wyjeździe z Tęczą Kościan 24:31.
W pierwszej połowie gra była wyrównana, a wynik oscylował w okolicach remisu. Po trzydziestu minutach było 13:13. Po zmianie stron lepiej zaprezentowali się zawodnicy Tęczy, którzy wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Dziesięć bramek dla ekipy gospodarzy strzelił Tomasz Piątek. Po stronie Startu piłkę w siatce najczęściej umieszczał Adam Pietrzyk.

Po drugiej przegranej liderujący niedawno w III lidze wielkopolskiej Start spadł aż na piąte miejsce. Koninianie mają teraz na swoim koncie 10 oczek.