Ocena: -1
0 1

Wygrana, remis i dwie porażki

12.11.2014 07:30

Aż cztery mecze przed własną publicznością  rozegrali wczoraj  piłkarscy czwartoligowcy z naszego regionu.

Trzy punkty do swego bilansu dopisali piłkarze SKP Słupca. Podopieczni Marcina Woźniaka powrócili po trwającym kilka miesięcy remoncie na stadion przy ul. Gajowej, gdzie rozbili Białego Orła Koźmin Wlkp. 4:0. Wszystkie bramki padły po przerwie, a ich autorzy to: Alan Kujawa, Norbert Lorencki i Jakub Jóźwiak. Ostatni z wymienionych piłkarzy na listę strzelców wpisał się dwukrotnie.

Bezbramkowym remisem zakończyła się potyczka kolskiej Olimpii z Piastem Kobylin. Do niespodzianki doszło w Ślesinie, gdzie czwartoligowy lider – LKS przegrał z Polonią 1912 Leszno aż 0:4, po trzech golach Bogumiła Ceglarka i jednym trafieniu Patryka Kowalskiego.

Kolejne kiepskie spotkanie rozegrali piłkarze Górnika Konin, którzy po minionej kolejce zajmują najniższe miejsce w tabeli (9.) pośród ekip z naszego regionu. Podopieczni Sylwina Donarta ulegli przy Dmowskiego PKS Racot 0:2. Wynik spotkania otworzył w 66. minucie Klaudiusz Kaźmierczak, a gola na 2:0 zdobył  głową w 73. minucie Jacek Żak.

kibic Data: 12.11.2014 13:40 ID:6549
Redaktor. Słupca jest niżej od Górnika. Ogarnij się chłopie, zechciej choć w tabelę zerknąć.