fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Porażka po tie-breaku

Wilczyn 28.10.2014 13:44

Pierwszej porażki w bieżącym sezonie doznali siatkarze wilczyńskich Wilków. Drugoligowcy z naszego powiatu ulegli we własnej hali MKS Kalisz 2:3.
Dwa pierwsze sety należały do gospodarzy. W pierwszej partii rywalizacji Wilki wygrały 27:25. W drugiej części meczu podopieczni trenera Andrzeja Malczewskiego pozwolili ugrać rywalom zaledwie 20 punktów.

Dalsza część meczu należała jednak do gości, którzy wyrównali po dwóch kolejnych setach, ogrywając Wilki do 20 i 22 oczek. Podobnie było w tie-breaku, w którym MKS zwyciężył 15:11.

Pomimo porażki wilczynianie, z trzynastoma punktami na koncie, utrzymali prowadzenie w 3. grupie II ligi. Wilki posiadają obecnie dwa oczka więcej od MKS Kalisz. Wiceliderzy mają jednak na swoim koncie jeden mecz mniej.

Najbliższe spotkanie Wilków zaplanowano na 8 listopada. Siatkarze z naszego powiatu wyjadą wtedy do Częstochowy na mecz z ekipą Norwida.