fb.com/konin24.info Środa 24.04.2024 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Wilki wciąż niepokonane

Rząśnia, Wilczyn 20.10.2014 19:08

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda dotychczasowy bilans drugoligowych siatkarzy LUKS Wilki Wilczyn w bieżącym sezonie. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Malczewskiego wygrali na wyjeździe 3:1 z Czarnymi Rząśnia.
W pierwszym secie nasi siatkarze okazali się lepsi o trzy punkty. W kolejnej partii rywalizacji zespół gospodarzy zdobył tylko 20 oczek. Czarni przebudzili się w trzecim secie, którego wygrali do 19 punktów. Wilczynianie nie zamierzali jednak brać udziału w pięciosetowym pojedynku i zakończyli rywalizację w czwartej części spotkania, wygrywając ponownie do 20.

W tej chwili Wilki z 12 punktami na koncie przewodzą w tabeli 3. grupy II ligi siatkarzy. W najbliższą sobotę zawodnicy z naszego powiatu mierzyć się będą z wiceliderem – MKS Kalisz. Ten mecz odbędzie się w hali przy wilczyńskim gimnazjum. Jego początek zaplanowano na godz. 18:30