fb.com/konin24.info Sobota 27.04.2024 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

34 bramki w 1/8 finału

04.09.2014 10:40

Już tylko osiem drużyn pozostało w stawce trwającej edycji Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
Losy sześciu wczorajszych meczów rozstrzygnęły się w trakcie regulaminowych 90 minut. Jeden zakończył się rzutami karnymi. Z pojedynku z Sokołem Kleczew wycofał się GKS Sompolno (walkower). Oto wyniki wczorajszych spotkań:

• Victoria Września - Górnik Konin

My wczoraj na antenie Radia Konin (95,8 FM) relacjonowaliśmy pojedynek GKS Rzgów z Górnikiem Konin. Zawodnicy z naszego miasta wygrali 5:0 (0:0) po trzech trafieniach Kamila Pokrzywińskiego oraz golach Nicolasa Machavy i Przemysława Skibiszewskiego. Koninianie długo nie mogli wstrzelić piłki do bramki strzeżonej przez Rafała Osajdę. Pierwszy gol padł w 62. minucie gry. Dwie asysty pod koniec spotkania zaliczył Mateusz Zaborski.
Plik audio przeniesiony do archiwum

Ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - za dwa tygodnie, w środę 17 września. Półfinały i finał w przyszłym roku.

ciekawy Data: 04.09.2014 12:10 ID:6399