fb.com/konin24.info Środa 24.04.2024 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Muszyński najlepszy na korcie

Konin 21.07.2014 12:01

Za nami drugi turniej rozgrywanego na konińskich kortach TKKF przy Sosnowej - II edycji Tenisowego Pucharu Lata.
Tym razem zwyciężył Jacek Muszyński, który w finale pokonał 6:1, 6:0 Lecha Cyprysiaka. Na trzecim stopniu podium ex aequo uplasowali się: Adam Świątkowski i Maciej Woliński.

Przed tenisistami z naszego miasta i regionu jeszcze trzy turnieje Pucharu Lata. Najbliższy odbędzie się na początku sierpnia. Tak jak w ubiegłych latach – do klasyfikacji generalnej liczyć się będą trzy najlepsze występy danego tenisisty. Do rywalizacji można się przyłączyć przy okazji każdego kolejnego turnieju.