Ocena: -1
0 1

Złoci konińscy szabliści

Konin 18.04.2014 10:18

Dwa złote medale wywalczyli podczas wczorajszych Mistrzostw Okręgu Wielkopolski Juniorów Młodszych w szabli zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego.
W rywalizacji dziewcząt na pierwszym stopniu podium stanęła Martyna Maksym, która pokonała w finale poznaniankę Weronikę Michalak 15:13. Na trzecim stopniu podium stanęły także: koninianka - Natalia Nowinowska i Antonina Remlein z O.Ś. AZS Poznań.

W zmaganiach panów najlepszy okazał się Mateusz Godlewski. Szablista z naszego miasta w decydującym pojedynku zwyciężył aż 15:4 Jakuba Kuczyńskiego z O.Ś. AZS Poznań. Brąz stał się udziałem naszego zawodnika - Patryka Jaskulskiego i Mateusza Kneza z AZS AWF Poznań.