Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 22.02.2018 r. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Ocena:

Spotkanie autorskie i wystawa- Konin. Wnętrza Starówki

Konin 08.02.2018 13:51 (14 dni temu)

Spotkanie autorskie i wystawa-  Konin. Wnętrza Starówki

2 marca 2018 roku o godz. 18.00  w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie odbędzie się spotkanie autorskie i wernisaż fotografii Jerzego Sznajdra, podczas którego zostanie zaprezentowana książka ilustrująca znane i mniej znane wnętrza „starego” Konina.


Wystawa składa się z kilkunastu wielkoformatowych fotografii, które zostały wykonane podczas sentymentalnego spaceru po miejscach z dzieciństwa.  Zdjęcia można również zobaczyć w opublikowanej książce: „Konin. Wnętrza Starówki”. Jerzy Sznajder w przedmowie wskazuje: „(…) Wiele miejsc wypełnionych jest ciekawą historią, ale w niewielu można jeszcze dostrzec choćby jej strzępy. Postanowiłem przejść się po konińskiej starówce, zajrzeć do środka znanych i nieznanych budynków, podwórzy i poszukać miejsc, których nie strawił czas.”

Wystawę można oglądać do 30 marca 2018 r. (pn.-pt. w godzinach: 8.00 – 16.00)
Książka dostępna w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wieczór muzycznych kontrastów Koncert Alicji Majewskiej Spotkanie autorskie i wystawa- Konin. Wnętrza Starówki RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ Stu muzyków na scenie Czy ktoś jeszcze nie widział Popychadła ? Nagroda dla Centrum 33 Spotkanie autorskie z Jackiem Bartkowiakiem Kantata na cztery skrzydła PORTRET 2018