Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.02.2018 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Ocena:

Promocja nowej publikacji Piotra Gołdyna

KOŁO 05.02.2018 10:21 (18 dni temu)

Promocja nowej publikacji Piotra Gołdyna

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole zaprasza na promocję publikacji Piotra Gołdyna „Obrazki z dziejów oświaty w Wielkopolsce Wschodniej” (zeszyt 3).

15 lutego 2018 r., g. 16:00, Czytelnia (ul. Kolejowa 19).


Prof. nadzw. dr hab. Piotr Gołdyn, historyk, historyk wychowania, regionalista, wykładowca na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu; członek: Zarządu Kaliskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Towarzystwa Historii Edukacji, Komisji Heraldycznej przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji w Warszawie [zajmuje się heraldyką i weksylologią (nauka zajmująca się badaniem wszelkiego rodzaju flag, ich historii i symboliki)]; autor ponad 300 artykułów popularnych, popularnonaukowych i naukowych, autor i redaktor ponad 30 książek, redaktor naczelny Polonia Maior Orientalis (studia z dziejów Wielkopolski Wschodniej).


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wieczór muzycznych kontrastów Koncert Alicji Majewskiej RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ Stu muzyków na scenie Nagroda dla Centrum 33 Czy ktoś jeszcze nie widział Popychadła ? Spotkanie autorskie z Jackiem Bartkowiakiem PORTRET 2018 Kantata na cztery skrzydła Kolska fara zaprasza na Koncert Oratoryjno-Kantatowy