REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 21.09.2017 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ocena: 1
1 0

Judicaël Perroy na festiwalu Akademia Gitary

Konin 28.08.2017 11:41 (24 dni temu)

Judicaël Perroy na festiwalu Akademia Gitary

Akademia Gitary, jeden z najważniejszych muzycznych festiwali Wielkopolski, ponownie odwiedził Konin. W piątkowy wieczór (25 sierpnia) w kościele pw. św. Ducha Parafii Ewangelicko-Augsburskiej koncertował maestro gitary z Francji Judicaël Perroy.


Judicaël Perroy to znany i wybitny wirtuoz gitary klasycznej, posiadający na swoim koncie nagrody w prestiżowych konkursach międzynarodowych. W czasie konińskiego recitalu zrobił ogromną furorę, podbijając serca licznie zgromadzonych słuchaczy.

Na kolejny koncert Akademii Gitary, w ramach którego wystąpią Andrzej i Małgorzata Otremba, tworzący Duo Classico, zapraszamy już 8 września do kościoła pw. św. Bartłomieja. Na koncert zapraszają: Akademia Gitary, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Miasto Konin.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


W nowy rok kulturalny z Alicją Węgorzewską Pirania na bulwarze Bliskie spotkania z książką Organowy Koncert Muzyki Filmowej Piknik Orkiestr Dętych Chodź pomaluj mój świat’ Koncert u O.O. Bernardynów Inauguracja roku kulturalnego 2017-2018 Animator on Tour w Koninie Michał Gasz w koncercie „Zdumienie” w św. Wojciechu