Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 20.02.2018 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena: 1
1 0

Judicaël Perroy na festiwalu Akademia Gitary

Konin 28.08.2017 11:41

Judicaël Perroy na festiwalu Akademia Gitary

Akademia Gitary, jeden z najważniejszych muzycznych festiwali Wielkopolski, ponownie odwiedził Konin. W piątkowy wieczór (25 sierpnia) w kościele pw. św. Ducha Parafii Ewangelicko-Augsburskiej koncertował maestro gitary z Francji Judicaël Perroy.


Judicaël Perroy to znany i wybitny wirtuoz gitary klasycznej, posiadający na swoim koncie nagrody w prestiżowych konkursach międzynarodowych. W czasie konińskiego recitalu zrobił ogromną furorę, podbijając serca licznie zgromadzonych słuchaczy.

Na kolejny koncert Akademii Gitary, w ramach którego wystąpią Andrzej i Małgorzata Otremba, tworzący Duo Classico, zapraszamy już 8 września do kościoła pw. św. Bartłomieja. Na koncert zapraszają: Akademia Gitary, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Miasto Konin.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wieczór muzycznych kontrastów POETYCKI DOTYK ANIOŁA Nowe propozycje Muzeum w Kole Koncert Alicji Majewskiej Spotkanie autorskie i wystawa- Konin. Wnętrza Starówki RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ Stu muzyków na scenie XV Jubileuszowego Festiwalu Kultury Czy ktoś jeszcze nie widział Popychadła ? Pinokio w Witkowie