Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 24.11.2017 r. Imieniny: Emmy, Flory, Romana

Ocena:

VI Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Słupcy

Słupca, 16.08.2017 10:30

VI Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Słupcy

Już po raz szósty, podczas święta miasta, Wawrzynek Słupeckich AD 2017, Słupca rozbrzmiewała wspaniałą, rytmiczną muzyką w wykonaniu orkiestr dętych, które na zaproszenie głównego organizatora Orkiestry Dętej OSP Słupca i Urzędu Miasta w Słupcy, przybyły do naszego miasta. Z zaproszenia skorzystała Orkiestra Dęta z Czech (Zlin), Orkiestra Dęta „Symphonik Band Cesis” z Łotwy, Orkiestra Dęta ZHP-OSP z Uniejowa.  


13 sierpnia (niedziela) orkiestry dały swoje koncerty w różnych częściach miasta. O godz. 16.00 spotkały się na słupeckim Rynku, gdzie wspólnie wykonały dwa utwory. Dalsza część muzycznego święta to uroczyste otwarcie VI Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Słupcy, na miejskim targowisku, którego otwarcia dokonał patron honorowy wydarzenia – starosta słupecki Mariusz Roga wraz z przedstawicielem Urzędu Miasta.

Koncerty orkiestr i popisy taneczne marżoletek trwały do późnego wieczora.   


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kolskie drogi do Niepodległej MUZYCZNA POCZTÓWKA Wieża pełna dzieł sztuki Muzyczne zaduszki Chór przyjechał ! 27. DEBIUTY FILMOWE Koncert Edyty Geppert Patryk Filipowicz w św. Wojciechu 14. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pianistycznego Chopinowskie Interpretacje Młodych. XIII Festiwal Piosenki Anglojęzycznej English Singing –