REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 24.11.2017 r. Imieniny: Emmy, Flory, Romana

Ocena: 1
1 0

Kulturalny Piątek z Fantazją

Konin 25.07.2017 11:46

Kulturalny Piątek z Fantazją

Kulturalny Piątek z zespołem Fantazja już 28 lipca. Przed Konińskim Domem Kultury wystąpią fantastyczni seniorzy ze znanym i lubianym repertuarem. To będzie koncert na cygańską nutę. Zapraszamy!


Kulturalne Piątki to wakacyjny projekt Konińskiego Domu Kultury. Przez cały lipiec i sierpień na placu przed KDK odbywają się koncerty, pokazy, akcje plastyczne i taneczne. W piątek, 28 lipca dla koninian i gości wystąpi Zespół Wokalny Fantazja prowadzony w Konińskim Domu Kultury przez Mirosława Grzankę. Zespół pod opieką KDK jest od 2012 roku. Seniorzy wykonują znany i lubiany repertuar, ciekawie spędzają czas i realizują swoje wokalne pasje.

 – Publiczność docenia nas za to, że jesteśmy rozśpiewaną grupą. Artyści są bardzo muzykalni i zdyscyplinowani. Zespół jest także pomysłodawcą corocznego koncertu organizowanego w KDK ,,Seniorzy dla Miasta" – mówi Mirosław Grzanka. 

Zapraszamy serdecznie na Kulturalny Piątek z zespołem Fantazja 28 lipca o 18.00 na plac przed KDK.  

 

Tego samego dnia o godz. 22.00 zapraszamy do Parku im. Fryderyka Chopina w Koninie do Kina pod gwiazdami. Tym razem obejrzymy wspólnie polską komedię ,,7 rzeczy, których nie wiecie o facetach’’.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kolskie drogi do Niepodległej MUZYCZNA POCZTÓWKA Wieża pełna dzieł sztuki Muzyczne zaduszki Chór przyjechał ! 27. DEBIUTY FILMOWE Koncert Edyty Geppert Patryk Filipowicz w św. Wojciechu 14. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pianistycznego Chopinowskie Interpretacje Młodych. XIII Festiwal Piosenki Anglojęzycznej English Singing –