Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 19.11.2017 r. Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ocena: 2
2 0

Prawdziwa twarz Dominiki Stec

Konin 07.03.2013 08:26

Prawdziwa twarz Dominiki Stec

Nietypowe - ale i nowatorskie - spotkanie autorskie odbyło się w środowe popołudnie w konińskiej bibliotece. 
Autor bowiem spotkał się z czytelnikami nie opuszczając mieszkania. Internetowe łącze umożliwiło Zbigniewowi Wojnarowskiemu rozmowę z miłośnikami jego twórczości a jego fanom - pozwoliło zajrzeć do mieszkania pisarza. 

Sporą część rozmowy prowadzonej przez Mirosława Jurgielewicza poświęcono swoistemu alter ego pisarza, jakim jest Dominika Stec. To pseudonim, pod jakim Wojnarowski wydał książkę, której akcja dzieje się w Koninie. Powieść nosi tytuł 'Słońce w słonecznikach'.

A autor - tak odpowiedział na pytanie o nieścisłości dotyczące faktów na temat Konina z lat, w których toczy się akcja powieści.
Plik audio przeniesiony do archiwum

Środowa rozmowa z Wojnarowskim była pierwszym e-spotkaniem pisarza z czytelnikami, ale jak ustalono - do następnego dojdzie po opublikowaniu przez Wojnarowskiego kolejnej książki.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


W Nieświastowie żyje się dłużej... Kierowców czekają zmiany Komunikat ostrzegawczy - Orkan Marcin Pokaz Kotów Rasowych KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Ryby w parku KOMUNIKAT Tym co nie tracą nadziei Zofia Itman w niełasce ? Awaria wodociągu