REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.02.2018 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Ocena: 2
2 0

Jedyny taki bal

Konin 07.02.2018 12:56 (16 dni temu)

Jedyny taki bal

Na kolejnym Balu Warsztatów Terapii Zajęciowej Ziemi Konińskiej spotkało się w wtorek (6 lutego) prawie pół tysiąca osób. Bal otworzyli wspólnie Krystyna Chowańska, prezes konińskiego TPD, Krystyna Pokora, szefowa WTZ oraz zastępca prezydenta Konina Sławomir Lorek.


W gościnnych progach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej już po raz 22. odbyła się największa impreza taneczna dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Konińskiego.  Po części oficjalnej na parkiet wkroczyli tancerze z zespołu „Uśmiech” z Liśca Wielkiego, którzy poprowadzili tradycyjnego poloneza. Po nim dali jeszcze mini-występ gromko oklaskiwani przez publiczność.

A później na kilka godzin salę przejęli we władanie tancerze i tancerki z WTZ Konińskiego. Nie było żadnych barier, żadnych przeszkód. Bardzo smakowały ciasta przygotowane własnoręcznie przez uczestników Warsztatów oraz ich opiekunów.

- To jedyny taki bal w Wielkopolsce. Jest też największy i najpiękniejszy – podkreślała prezes Krystyna Chowańska zapowiadając już za rok kolejne taneczne spotkanie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


102. urodziny Pana Romana Janickiego Konińska perła w koronie Czytelnicy piszą ... Strzelanie na planie Dekada Konin sponsorem roku Potrójne szczęście 200 lat dla Pani Heleny Uwaga - zanieczyszczone powietrze ! Uważaj na oszustów- Policja apeluje Zima ? - Strachy na Lachy…