REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 22.01.2018 r. Imieniny: Dominiki, Mateusza

Ocena: 2
2 0

Pierwsza kobieta wiceburmistrzem Turku

Turek 10.01.2018 14:44 (12 dni temu)

Pierwsza kobieta wiceburmistrzem Turku

Od dzisiaj, tj. 10 stycznia 2018 r. zastępcą Burmistrza Miasta Turek ds. gospodarczych została Joanna Misiak-Kędziora. Po raz pierwszy z historii miasta stanowisko to objęła kobieta.


Joanna Misiak-Kędziora zarządzeniem Burmistrza z dnia 10 stycznia 2018 r. została powołana na stanowisko drugiego zastępcy Burmistrza ds. Gospodarczych. Od czerwca 2015 r. była kierownikiem Wydziału Inżynierii Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Turku. W latach 2006-2015 pracowała w PGKiM Sp. z o.o. w Turku, na stanowiskach: specjalisty, a następnie kierownika Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej oraz Dyrektora ds. Technicznych.

 

Nowa wiceburmistrz jest rodowitą turkowianką, mężatką, posiada dwoje dzieci. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym ukończyła ekonomię o specjalności „Inwestycje i nieruchomości”. Ukończyła studia podyplomowe: „Rynek nieruchomości – wycena” na Uniwersytecie Łódzkim, oraz „Zarządzanie Gospodarką Odpadami” na Politechnice Łódzkiej. Ponadto ukończyła liczne kursy, m.in. w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa i inne. Jest biegłym sądowym z zakresu rynku nieruchomości – zarządzania nieruchomościami, głównie dla Sądu Okręgowego w Kaliszu i w Poznaniu.

 Joanna Misiak-Kędziora funkcję zastępcy Burmistrza ds. Gospodarczych będzie łączyła z kierowaniem Wydziałem Inżynierii Miejskiej w Urzędzie Miejskim.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zaginęła niebieskooka Tajga Gmina Sompolno najmniej zadłużoną gminą w Polsce Nowe samochody dla DPS i SP15 Światełko do nieba Pozdrowienia dla Rodziców Rekrutacja do służby w Policji Od 22 stycznia do 5 lutego kino Helios nieczynne Zima w Bieniszewie Po prostu nieprawda Ostatni taki widok - Od jutra roztopy