Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 24.01.2018 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena: -1
0 1

Nominacja w Turku

Turek 08.01.2018 09:31 (16 dni temu)

Nominacja w Turku

W Komendzie Miejskiej PSP w Kaliszu zastępca ministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński w asyście komendanta głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego oraz bryg. Andrzeja Bartkowiaka wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP wręczył akt powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku kpt. Piotrowi Pietrucha.


Przez cały okres służby pogłębiał swoją wiedzę podczas udziału w warsztatach w kraju i za granicą. W roku 2012 ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. W 2017 r ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzania w Łódzkiej Społecznej Akademii Nauk.

Kpt. Piotr Pietrucha jest mieszkańcem Turku, ma 36 lat, jest żonaty i posiada dwójkę dzieci. Od dnia 01 sierpnia 2017 roku pełnił obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Gmina Sompolno najmniej zadłużoną gminą w Polsce Nowe samochody dla DPS i SP15 Światełko do nieba Pozdrowienia dla Rodziców Rekrutacja do służby w Policji Od 22 stycznia do 5 lutego kino Helios nieczynne Zima w Bieniszewie Zjazd Absolwentów w ZSCKU Po prostu nieprawda Ostatni taki widok - Od jutra roztopy