Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 24.01.2018 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena: -1
0 1

Nowe autobusy dla MZK

Konin 23.12.2017 07:14

Nowe autobusy dla MZK

W piątek (22 grudnia) na Placu Wolności zaprezentowano 8 nowych autobusów Scania zakupionych dla Miejskiego Zakładu Komunikacji.


Pojazdy, które kupił koniński MZK są bardzo nowoczesne, wykonane z aluminium oraz przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Autobusy spełniają także normę emisji spalin EURO 6. Wyposażone są między innymi w monitoring, automaty do sprzedaży biletów, klimatyzację w całej przestrzeni pasażerskiej. Ponadto w każdym autobusie znajduje się panel LCD, wyświetlający trasę oraz kolejne przystanki. Komora silnika wyposażona jest w system detekcji i gaszenia pożarów.

Łączna wartość umowy to 9.817.368 zł i została ona zrealizowana dzięki projektowi „Stworzenie zintegrowanego systemu komunikacji publicznej na terenie KOSI” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Gmina Sompolno najmniej zadłużoną gminą w Polsce Nowe samochody dla DPS i SP15 Światełko do nieba Pozdrowienia dla Rodziców Rekrutacja do służby w Policji Od 22 stycznia do 5 lutego kino Helios nieczynne Zima w Bieniszewie Zjazd Absolwentów w ZSCKU Po prostu nieprawda Ostatni taki widok - Od jutra roztopy