REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 22.11.2017 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Ocena:

Święto w Wyszynie

Władysławów 11.11.2017 09:11 (11 dni temu)

Święto w Wyszynie

Dnia 10 listopada 2017 roku nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście zebrali się w Szkole Podstawowej w Wyszynie, aby wspólnie uczcić najważniejsze państwowe święto – Dzień Niepodległości..


Pod kierownictwem pani Joanny Sosińskiej oraz  pani Beaty Śliwki klasa IV A przygotowała montaż słowno-muzyczny, w którym przedstawiona została trudna droga Polaków do niepodległości. Usłyszeliśmy wiele ważnych słów wyjaśniających pojęcie patriotyzmu, oraz wskazujących na to jak być patriotą na co dzień. Akademia ta była zorganizowana w formie projektu, w którym brali udział wszyscy uczniowie  z klas IV – VII. Pod opieką pani Anny Mielcarskiej przygotowali oni pieśni patriotyczne, które zaprezentowali podczas uroczystości.

Wchodzimy w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę wolności. Przez cały ten rok szkoła będzie organizować różnego rodzaju inicjatywy o charakterze patriotycznym: konkursy, żywe lekcje historii, wycieczki do miejsc pamięci narodowej czy wystawy.

Andrzej Burszewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kierowców czekają zmiany Komunikat ostrzegawczy - Orkan Marcin KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Ryby w parku KOMUNIKAT Tym co nie tracą nadziei Zofia Itman w niełasce ? Jubileusz 50-lecia pożycia 91 Miesięcznica Tragedii Narodowej pod Smoleńskiem OGŁOSZENIE