fb.com/konin24.info Piątek 19.04.2024 r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ocena:

II Bieg Legionisty

Konin 24.09.2017 08:17

Już po raz drugi odbyła się wielka sportowa impreza w Koninie-II Bieg Legionisty. Po raz drugi również Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym Strzelec oraz Jednostką Strzelecką 4150, byli jego organizatorami.

23 września o  godzinie 11,  na linii startu stanęło ponad stu uczestników, którym niestraszne były deszcz, ziąb i mgła. Bieg został uroczyście otwarty przez wiceprezydenta Miasta Konina –Sebastiana Łukaszewskiego oraz przez gospodarza imprezy - dyrektora ZS CKU-Krzysztofa Pachciarza. Bieg rozpoczęła wspólna  rozgrzewka i dopiero wtedy umundurowani biegacze wystartowali   z bulwaru nadwarciańskiego przy ZS CKU, przez wyspę Pociejewo wzdłuż rzeki Warty. Trasa pięciokilometrowa usiana była przeszkodami, które w zastraszającym tempie pokonali nasi zwycięzcy:

kategoria mężczyzn – I miejsce Kamil Lewandowski, II miejsce – Jesiołkiewicz Albert,
III miejsce - Drzyzga Hubert

kategoria kobiet – I miejsce Koralewska Izabela, II miejsce – Nowicka Wioletta,
III miejsce –Nowaczyk Weronika

kategoria Służba Celna – I miejsce Szczepaniak Albert, II miejsce – Biesiada Adrian,

III  miejsce – Nowaczyk Kinga

kategoria Bezpieczeństwo Wewnętrzne–Jańczak Bartosz, II miejsce – Wojdęcki Denis,

III miejsce – Kotwas Patryk

kategoriaKlasy Policyjne – I miejsce Drop Kajetan, II miejsce– Łukasiewicz Miłosz,
III miejsce – Górna Paulina

kategoriaStrzelec– I miejsce Gemzicki Mikołaj, II miejsce – Wiśniewski Ariel,
III miejsce – Pańczak Kacper

Na mecie Biegu na uczestników czekały gorąca grochówka, kawa i herbata  oraz słodkie kalorie w postaci drożdżówek i pączków. Imprezę zakończyło uroczyste wręczenie pucharów, którego dokonali honorowi goście ZS CKU w Koninie.