Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.09.2017 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena:

Służbowe pożegnanie

Powidz 01.09.2017 08:15 (21 dni temu)

Służbowe pożegnanie

W Sali Tradycji Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej kończących służbę i pracę w Dowództwie Skrzydła.


Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego (3. SLTr) pułkownik pilot Krzysztof Walczak pożegnał pułkownika pilota Grzegorza Kołodziejczyka i majora Artura Polaka, którzy ubywają do innych jednostek wojskowych oraz Panie Annę Magadzia-Milarska i Agnieszkę Pasternak, które kończą pracę w Siłach Zbrojnych.

Uroczystość odbyła się w Sali Tradycji Dowództwa Skrzydła w obecności sztandaru 3. SLTr, a także przełożonych, podwładnych oraz kolegów żegnanych oficerów i pracowników. „Dzisiejsze pożegnanie to jednocześnie radosna i smutna chwila. Radosna, bo cieszę się, że chcecie się rozwijać, doskonalić, a co za tym idzie jesteście wyznaczani na kolejne stanowiska, podejmujecie kolejne wyzwania. Z drugiej jednak strony ogarnia mnie smutek, bo Dowództwo Skrzydła traci wartościowych i profesjonalnych pracowników i żołnierzy” – mówił podczas pożegnania pułkownik pilot Krzysztof Walczak, dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego.

Dowódca życzył żegnanym powodzenia na kolejnych stanowiskach oraz sukcesów w realizacji zawodowych i prywatnych planów.
Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia oraz gratulacjami składanymi przez współpracowników.

Tekst: kpt. Martyna Fedro-Samojedny
Zdjęcia: Luiza Wawrzyniak


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kto połamał drzewka? Darmowe autobusy podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu Klasy mundurowe się integrują Awaria na drugiej przeprawie Tam się mury pną do góry Zamknięcie kolejnego przejazdu Fuszerka na drugiej przeprawie Policyjny areszt po liftingu Szumy wokół KBO Autobusem darmo !